فناوری اطلاعات نیوز آی تی (newsit)

هر چه از یک وبلاگ در مورد فناوری اطلاعات و IT می خواهید در این وبلاگ مشاهده خواهید کرد.

تولد ۵۰ سالگی لامبورگینی با ۳۵۰ ابرخودور


امسال تولد ۵۰ سالگی لامبورگینی به حساب می آید و این شرکت برای بزرگداشت آن فکر جالبی کرده است. بزرگترین مجموعه از ابرخودروهای این شرکت از سراسر دنیا دور هم جمع شده اند تا سفری به دور کشور ایتالیا داشته باشند. 

برای این تور ۳۵۰ لامبورگینی از ۲۹ کشور جهان یکجا جمع شده اند. حالا کاروان بزرگی از لامبورگینی ها تشکیل شده که هنگام حرکت در جاده ۴.۵ کیلومتر طول دارد. 


تصاویر را در ادامه مطلب ببینید..................

اگر توانایی موتورهای این لامبورگینی ها را روی هم جمع بزنید به عدد ۱۹۰۰۰۰ اسب بخار می رسید. 

lam_2.jpg

کاروان لامبورگینی ها در شهر میلان. شما لامبورگینی را چه رنگی دوست دارید؟ انتخاب ما که مشخص است!


می دانید که این شرکت وسواس بسیار زیادی در ساخت خودروهایش دارد. به گونه ای که در سال ۲۰۱۲ فقط ۲۱۹۷ خودرو تولید کرده. برای آشنایی بیشتر با روند تولید این شرکت می توانید به این مطلب نارنجی مراجعه کنید: نگاهی به درون کارخانه خودروسازی لامبورگینی. 

حرکت کاروان لامبورگینی از سه روز پیش آغاز شده و در این مسیر به چند شهر مشهور ایتالیا خواهند رفت. این تور پس از سفری ۵ روزه به پایان خواهد رسید. 

lam_3.jpg

نخستین اتومبیل ساخت لامبورگینی در سال ۱۹۶۴ به نام 350GT


استفان وینکلمن مدیرعامل لامبورگینی می گوید، شرکت ما برای ۵۰ سال نماد کیفیت و عبارت «ساخت ایتالیا» بوده. خودروهای ما همیشه در لبه فناوری و پیشرفت در صنعت خودرو سازی بوده اند. ما ادعا می کنیم که طی ۵۰ سال گذشته به اندازه ۱۰۰ سال خلاقیت و پیشرفت را به بازار آورده ایم.


منبع : نارنجی

نظرات (0)
نظرات شما
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل : (پنهان می ماند)
وب/وبلاگ :