X
تبلیغات
زولا

فناوری اطلاعات نیوز آی تی (newsit)

هر چه از یک وبلاگ در مورد فناوری اطلاعات و IT می خواهید در این وبلاگ مشاهده خواهید کرد.

یاهو بلاخره نمایی تازه به خود گرفت!

121211080327 yahoo inbox redesign monster یاهو بلاخره نمایی تازه به خود گرفت!

 

 سایت یاهو نمایی جدید و آپ های بیشتر را پیاه ریزی کرد.trans یاهو بلاخره نمایی تازه به خود گرفت!

trans یاهو بلاخره نمایی تازه به خود گرفت!این سه شنبه سایت یاهو از مجموعه ای کامل از آپ های ایمیل برای تمام پلتفورم ها شامل ؛ IOS جدید اپل ، اپ های ویندوز ۸ و نو نما کردن ظاهر یاهو در اندورید و وب رونمایی کرد.

trans یاهو بلاخره نمایی تازه به خود گرفت!

trans یاهو بلاخره نمایی تازه به خود گرفت!بله یاهو میل همچنان زنده است! آپدیت جدیدی که امروز توسط Marissa Mayer جدید سایت یاهو رونمایی شد یکی از تغییرات اساسی بود که وی قبلا قول آن را در آپ ها و خود وب سایت داده بود.

یاهو قبلا در زمینه ی جست و جو و سرویس ایمیل سلطه داشت و یکی از اولین سایت ها برای چت کردن و تشکیل اجتماعات آنلاین بود و بعدها این سلطه کم و کم تر شد اما بعدا هنگامی که یاهو Mayer را از شرکت گوگل به خدمت گرفت ، اوضاع تغییر کرد.

با استخدام وی ، Mayer قولِ با بازسازی نظم شرکت ، تولید دوباره ی محصولات و رقابت هرچه بیشتر یاهو با سایت های دیگر مانند گوگل ، فیسبوک ، اپل و تویتر را داد.

مدیر کل شرکت یاهو Vivek Sharma گفت : “خود Mayer در نوسازی سرویس ایمیل شرکت داشت”.

وی ازود : “Mayer نقش محوری باور نکردنی ای را در طراحی و مسیر این محصول داشت” وی اضافه کرد :”او خیلی خوب میداند کاربران به چه چیزی احتیاج دارند.”

شکل جدید یاهو میل درست است خیلی تغییر اساسی نداشته است اما تجربه ی خوبی به کابران یاهو میدهد و به کابران نشان میدهد که شرکت یاهو میداند چه کاری را باید انجام بدهد.

منبع : خبر آی تی

نظرات (0)
نظرات شما
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل : (پنهان می ماند)
وب/وبلاگ :